Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění 2015 - Vlachovo Březí

18. 8. 2015

Soustředění sboru sv. Ignáce - Vlachovo Březí 2015

Ve středu 19.8.2015 jsme odjeli na soustředění do Vlachova Březí u Prachatic, kde jsme se zdokonalovali ve zpěvu a hudbě pod vedením naší vedoucí Petry Ottové a jako host s námi byla a hodně nás naučila hlasová pedagožka paní Květa Ciznerová. V pátek 21.8.2015 v 19 hodin jsme měli koncert v kostele sv. Jakuba v Prachaticích, kde nás doprovázela na housle slečna Erika Feitová a naši sólisté Tereza Ciznerová a Adam Otta za varhanního doprovodu pana Mikoláše Troupa.
Našli jsme si také čas na procházku s panem J. Mikešem po Vlachově Březí a v sobotu jsme navštívili město Prachatice, kde jsme nejdříve hledali keš v místním podzemí a poté navštívili kavárnu, kde jsme dostali sladkou odměnu za vydařený páteční koncert. V sobotu večer jsme uspořádali diskotéku a velké holky připravily malým noční cestu odvahy. Každý den jsme začali rozcvičkou na místním náměstí, kde jsme rozproudili naše těla. V neděli jsme náš pobyt zakončili mší svatou ve Vlachově Březí, kterou jsme doprovodili zpěvem. 

Rádi bychom poděkovali paní Květě Ciznerové za její práci s námi, slečně Erice Feitové za houslový doprovod a zábavu i panu Mikoláši Troupovi za doprovod varhanní, dále patří velké díky paní Janě Krotké za její gurmánské výtvory v kuchyni a také paní Janě Pauschové za odvoz dětí.
Děkujeme panu faráři J. Mikešovi za poskytnutí ubytování na faře a Vikariátu Prachatice za uspořádání koncertu v kostele sv. Jakuba. 

Děkuji všem rodičům za jejich přízeň a za "půjčení" dětí. winkByla radost s nimi pracovat a být. Jsou skvělá parta! Díky!

Díky Bohu za tyto děti a skvělé soustředění! Petra Ottová

Zde můžete zhlédnout fotografie ze soustředění.